L O N D O N
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

L O N D O N

A shadow of doubt gliding over, still I remain your soldier
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 jeremy' ph.

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
Jeremy Wright

Jeremy Wright


Mano post'ai : 37
Prisijungiau : 2011-06-27

jeremy' ph. Empty
RašytiTemos pavadinimas: jeremy' ph.   jeremy' ph. EmptyPir. 06 27, 2011 11:37 am

call / text
Atgal į viršų Go down
Charlotte Parker

Charlotte Parker


Mano post'ai : 24
Prisijungiau : 2011-06-27

jeremy' ph. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jeremy' ph.   jeremy' ph. EmptyPir. 06 27, 2011 7:19 pm

jeremyyyy :**
Atgal į viršų Go down
Charlotte Parker

Charlotte Parker


Mano post'ai : 24
Prisijungiau : 2011-06-27

jeremy' ph. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jeremy' ph.   jeremy' ph. EmptyPir. 06 27, 2011 7:29 pm

kaip gyveni? seniai nemačiau ir labai pasiilgau, žinaau, banaliai skamba, bet ką padarysi ;*
Atgal į viršų Go down
Charlotte Parker

Charlotte Parker


Mano post'ai : 24
Prisijungiau : 2011-06-27

jeremy' ph. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jeremy' ph.   jeremy' ph. EmptyPir. 06 27, 2011 7:35 pm

ramiai? keista iš tavęs tai girdėt ;D aš nuobodžiai labai, nebėr veiksmo man Londone, negerai ;s*
Atgal į viršų Go down
Kathleen Loveless
tell me your little secret
Kathleen Loveless


Mano post'ai : 94
Prisijungiau : 2011-06-27

jeremy' ph. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jeremy' ph.   jeremy' ph. EmptyPir. 06 27, 2011 8:47 pm

SMS

Labas Džeri :) kaip tau sekasi? kas naujo? žinai, iš ties tai rašau su menku reikalu, bet gi reikia būti ale maloniai :D tai va, norėjau pasiprašyti ekonomikos užrašų, nes praleidau jau išties nemažai pamokų, tad jeigu negaila... norėčiau pasiskolinti :) prižadu nesuliesiu kava, nesuplėšysiu ir nepamesiu.
Atgal į viršų Go down
Kathleen Loveless
tell me your little secret
Kathleen Loveless


Mano post'ai : 94
Prisijungiau : 2011-06-27

jeremy' ph. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jeremy' ph.   jeremy' ph. EmptyPir. 06 27, 2011 10:35 pm

SMS

ir spėju, kad geru berniuku išlikti tau sekasi tiesiog puikiai :) bet ko ir norėt, kai kiekvienas žingsnis yra stebimas...ech, puikiai žinau, kad nesi geras ekonomikoje, bet vis geriau, turėt užsirašius keletą eilučių, nei nenumanyti, apie ką mokėtės...o kadangi, ekonomika taip pat nėra mano stiprybė, tereikia palaikyti pusmetį..labai tau ačiū tada.:)
Atgal į viršų Go down
Kathleen Loveless
tell me your little secret
Kathleen Loveless


Mano post'ai : 94
Prisijungiau : 2011-06-27

jeremy' ph. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jeremy' ph.   jeremy' ph. EmptyPir. 06 27, 2011 11:00 pm

SMS

tuomet išlikti geru, tau turėtų būti velniškai sunku,nes vien įsivaizdavus tuos tavo plačius giminių susitikimus, jau darosi bloga..visa ta politika ir kiti nesuprantami dalykai. ir kaip tu ištveri... tai nebebūk toks geras ir nors kartą nusidėjęs pabėk į klubą :) gerai, pranešk.
Atgal į viršų Go down
Kathleen Loveless
tell me your little secret
Kathleen Loveless


Mano post'ai : 94
Prisijungiau : 2011-06-27

jeremy' ph. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jeremy' ph.   jeremy' ph. EmptyPir. 06 27, 2011 11:31 pm

SMS

die,jūsų gyvenimas taip suplanuotas, kad man niekaip nedaeina, kaip galima tai ištverti..visi tie nurodinėjimai, patarimai,pamokymai,skandalai...jokio privatumo..tai ko gero žudantis jausmas. patarčiau pasiimti kompanionę, nes kitą dieną laikraščiuose jau gali būti netikslingos antraštės :D
Atgal į viršų Go down
Charlotte Parker

Charlotte Parker


Mano post'ai : 24
Prisijungiau : 2011-06-27

jeremy' ph. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jeremy' ph.   jeremy' ph. EmptyAntr. 06 28, 2011 11:37 am

man irgi keista..:DD tai aišku, aš tik už, kai turėsi laiko, nes kaip žinau, tvo dienotvarkė suplanuota dažniausiai būna ;D
Atgal į viršų Go down
Kathleen Loveless
tell me your little secret
Kathleen Loveless


Mano post'ai : 94
Prisijungiau : 2011-06-27

jeremy' ph. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jeremy' ph.   jeremy' ph. EmptyAntr. 06 28, 2011 9:31 pm

SMS

manai dievas tave nubaudė? kiti sakytų, kad tai didelė garbė ir daug privilegijų suteikianti ypatybė :D hm..jeigu po to, visam miestui nenuskambėčiau, kaip kalė bandanti suvilioti princą, manau sutikčiau :)
Atgal į viršų Go down
Kathleen Loveless
tell me your little secret
Kathleen Loveless


Mano post'ai : 94
Prisijungiau : 2011-06-27

jeremy' ph. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jeremy' ph.   jeremy' ph. EmptyAntr. 06 28, 2011 9:51 pm

SMS

tiesą sakant man net nereikia būti tavo vietoje, kad tai suprasčiau :) jau geriau būti paprastai ir neatkreipti niekieno dėmesio, nei būti sekiojamai visų.. na manau teks surizikuoti, nes tokios progos nepasitaiko kiekvieną dieną :)
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





jeremy' ph. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jeremy' ph.   jeremy' ph. Empty

Atgal į viršų Go down
 
jeremy' ph.
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» jeremy'

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
L O N D O N :: Telefonai-
Pereiti į: