L O N D O N
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

L O N D O N

A shadow of doubt gliding over, still I remain your soldier
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Kathleen`s

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Kathleen Loveless
tell me your little secret
Kathleen Loveless


Mano post'ai : 94
Prisijungiau : 2011-06-27

Kathleen`s Empty
RašytiTemos pavadinimas: Kathleen`s   Kathleen`s EmptyPir. 06 27, 2011 12:37 pm

call`n text me
Atgal į viršų Go down
Jeremy Wright

Jeremy Wright


Mano post'ai : 37
Prisijungiau : 2011-06-27

Kathleen`s Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kathleen`s   Kathleen`s EmptyPir. 06 27, 2011 10:21 pm

sveika, Kath. lyg viskas po senovei, geru berniuku stengiuos išlikt :D ekonomikos? keista, kad manęs prašai, labiau su menais man sekas ;D bet kodėl gi ne, žinoma, galėsiu paskolint.
Atgal į viršų Go down
Jeremy Wright

Jeremy Wright


Mano post'ai : 37
Prisijungiau : 2011-06-27

Kathleen`s Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kathleen`s   Kathleen`s EmptyPir. 06 27, 2011 10:52 pm

turbūt tai sunkiau nei ištvert tuos kvailus giminių susitikimus. pasiilgau klubų :D tai kai būsiu laisvas, susisieksiu ;)
Atgal į viršų Go down
Jeremy Wright

Jeremy Wright


Mano post'ai : 37
Prisijungiau : 2011-06-27

Kathleen`s Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kathleen`s   Kathleen`s EmptyPir. 06 27, 2011 11:27 pm

politiką dar ištvert įmanoma, bet kai kiekvieni tėvai pradeda kišt saviškius į sostą, tada vat bloga daros :D gal kada nors, kai kompanioną susirasiu ;)
Atgal į viršų Go down
Jeremy Wright

Jeremy Wright


Mano post'ai : 37
Prisijungiau : 2011-06-27

Kathleen`s Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kathleen`s   Kathleen`s EmptyAntr. 06 28, 2011 9:13 pm

man žinok irgi nelabai daeina už ką mane dievas taip nubaudė :D kaip manai, jei pakviesčiau tave palaikyt kompaniją?
Atgal į viršų Go down
Jeremy Wright

Jeremy Wright


Mano post'ai : 37
Prisijungiau : 2011-06-27

Kathleen`s Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kathleen`s   Kathleen`s EmptyAntr. 06 28, 2011 9:45 pm

žinok, pabūtum mano vietoj tai taip pat jaučiu galvotum :) o vat šito negaliu prižadėt :D
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Kathleen`s Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kathleen`s   Kathleen`s Empty

Atgal į viršų Go down
 
Kathleen`s
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
L O N D O N :: Telefonai-
Pereiti į: