L O N D O N
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

L O N D O N

A shadow of doubt gliding over, still I remain your soldier
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 NAMAS in/out

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Cher Loveless
Little girls are made of sunshine and rainbows and ribbons for hair bows
Cher Loveless


Mano post'ai : 460
Prisijungiau : 2011-04-24
Tikrasis amžius : 30
Location : London

NAMAS in/out Empty
RašytiTemos pavadinimas: NAMAS in/out   NAMAS in/out EmptyPir. 06 27, 2011 4:00 pm

NAMAS in/out Db_112648
Atgal į viršų Go down
https://royal.4umer.com
Stefan Wright
say "I am wonderful"
Stefan Wright


Mano post'ai : 400
Prisijungiau : 2011-04-24
Location : London

NAMAS in/out Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: NAMAS in/out   NAMAS in/out EmptyPir. 06 27, 2011 11:27 pm

Privažiuoja Stefan'o royališkoji mašinikė prie namo. Išlipa princas su gražia lb puokšte gėlių, nueina link durų, visas pasitempęs, stengiasi išlikti ramus, nepaisant to, kad tysiasi už jo krūva paparacų, nu bet jis jau pripratęs prie to :DD priėjęs paskambina į duris
Atgal į viršų Go down
Cher Loveless
Little girls are made of sunshine and rainbows and ribbons for hair bows
Cher Loveless


Mano post'ai : 460
Prisijungiau : 2011-04-24
Tikrasis amžius : 30
Location : London

NAMAS in/out Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: NAMAS in/out   NAMAS in/out EmptyPir. 06 27, 2011 11:38 pm

Priėjus prie durų vis tiek žvilgtelį į veidrodį, koks skirtumas su kuo kalbėsi, vis tiek gerai atrodyti turi, prieš atidarydama duris dar pažiūri per skylutė, dėl viso pikto, pamačius, kas už durų laukia, ant veido šypsena pasirodo, nieko nelaukus Cher duris atidaro
Atgal į viršų Go down
https://royal.4umer.com
Stefan Wright
say "I am wonderful"
Stefan Wright


Mano post'ai : 400
Prisijungiau : 2011-04-24
Location : London

NAMAS in/out Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: NAMAS in/out   NAMAS in/out EmptyPir. 06 27, 2011 11:47 pm

Pamatęs Cher, Stefan'as nusišypso tikra, nuoširdžia šypsena, ne ta, kur prieš paparacus naudoja. Nusišypsojęs apsikabina Cher per liemenį viena ranka, kita jai paduoda gėles, prisitraukia Cher prie savęs ir pabučiuojaaa. Tegul visi mato, kaip jis myli būsimą princesę
Atgal į viršų Go down
Cher Loveless
Little girls are made of sunshine and rainbows and ribbons for hair bows
Cher Loveless


Mano post'ai : 460
Prisijungiau : 2011-04-24
Tikrasis amžius : 30
Location : London

NAMAS in/out Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: NAMAS in/out   NAMAS in/out EmptyPir. 06 27, 2011 11:59 pm

Gavusi gėles dar labiau išsišiepia, tuoj žandikaulius skaudėt pradės, atsako aišku į bučinį, iš pradžių kiek nustemba, galvojo į vidų pirmą teks nueit, užsidaryt, užsirakint, kad nieks nematytų, bet tai nieko, jai visai nesvarbu kur ir kas mato, svarbu su kuo, apsiveja rankomis jo kaklą
Atgal į viršų Go down
https://royal.4umer.com
Stefan Wright
say "I am wonderful"
Stefan Wright


Mano post'ai : 400
Prisijungiau : 2011-04-24
Location : London

NAMAS in/out Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: NAMAS in/out   NAMAS in/out EmptyAntr. 06 28, 2011 12:07 am

Taip besibučiuodami jie įeina į vidų, ir Stefan'as koja užtrenkia duris visai prieš pat nosį kažkuriam tai paparacui. Ten jie biški pasisukioje, ir tada S prispaudžia Cher prie durų, nu taip švelniai aišku, bučiuoja. Po kiek laiko princas atsitraukia, visas laimingas ir besišypsantis
-Ooi, klius man už tai...
taip tyliai, švelniai besišypsodamasis kalba :DD
Atgal į viršų Go down
Cher Loveless
Little girls are made of sunshine and rainbows and ribbons for hair bows
Cher Loveless


Mano post'ai : 460
Prisijungiau : 2011-04-24
Tikrasis amžius : 30
Location : London

NAMAS in/out Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: NAMAS in/out   NAMAS in/out EmptyAntr. 06 28, 2011 12:16 am

C pauosto gėles, jau mintyse rado idealią vietą joms, po to atsisuka į S, nusišypso, pagaili biški jo, už tai dar pa vieną duodą, po to galvoja gal reik temą keist, apie gražius dalykus pakalbėti :D
- Gerai, dabar papasakok kam turėčiau būt dėkinga už tai, kad sugalvojai atvažiuot, atsitiko kažkas ar šiaip myli mane labai ir pamatyt norėjai? lyžt
Atgal į viršų Go down
https://royal.4umer.com
Stefan Wright
say "I am wonderful"
Stefan Wright


Mano post'ai : 400
Prisijungiau : 2011-04-24
Location : London

NAMAS in/out Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: NAMAS in/out   NAMAS in/out EmptyAntr. 06 28, 2011 12:20 am

nusišypso
-Žinai, Cher, jei ne tu...
prieina prie jos, paglosto skruostą jos
-...vienu žodžiu, esi pats geriausias dalykas mano gyvenime. :D
dar kart nusišypso ir pabučiuoja Cher
-O šiaip čia atėjau dar ir su šiokiu tokiu reikalu...
išsitraukia 2 lėktuvo bilietus į Kopenhagą, pamojuoja jais :DD
Atgal į viršų Go down
Cher Loveless
Little girls are made of sunshine and rainbows and ribbons for hair bows
Cher Loveless


Mano post'ai : 460
Prisijungiau : 2011-04-24
Tikrasis amžius : 30
Location : London

NAMAS in/out Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: NAMAS in/out   NAMAS in/out EmptyAntr. 06 28, 2011 12:29 am

Džiaugiasi būdama geriausiu dalyku jo gyvenime, žinoma, jis Cher gyvenime taip pat patį didžiausią, geriausią vaidmenį atlieką, norėjo ir jinai jam tai priminti, bet po to kai išgirdo apie reikalą, tai nutilo, galvojo, gal jau atsitiko kažkas, bet pamačius bilietus, nustemba, pažiūri į juos prikandus apatinę lūpą, tada žvilgteli į jį
- čia tau ir man????
Atgal į viršų Go down
https://royal.4umer.com
Stefan Wright
say "I am wonderful"
Stefan Wright


Mano post'ai : 400
Prisijungiau : 2011-04-24
Location : London

NAMAS in/out Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: NAMAS in/out   NAMAS in/out EmptyAntr. 06 28, 2011 12:38 am

nusijuokia
-ne žinok, čia man ir man :DD aišku, kad tau ir man!
apsikabina Cher, tada paima ją už rankos, kur spindi tas nuostabus žiedas, tų royal'ų šeimoj pereinantis iš kartos į kartą :DD pažiūri į tą žiedą, nusišypso plačiai
Atgal į viršų Go down
Cher Loveless
Little girls are made of sunshine and rainbows and ribbons for hair bows
Cher Loveless


Mano post'ai : 460
Prisijungiau : 2011-04-24
Tikrasis amžius : 30
Location : London

NAMAS in/out Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: NAMAS in/out   NAMAS in/out EmptyAntr. 06 28, 2011 12:43 am

Cher tai labai atsargiai su ta ranka, kur žiedas, elgiasi, ne duok Dieve atsitiks kas nors žiedui, susidegintų turbūt tada, po to kai jis apžiūri tą žiedą ji suneria pirštus jų, laukia kol Stefanas plačiau papasakos apie tuos bilietus, nežino ji, ar čia šiaip jie varys kažkur, ar su reikalais čia jam reikia :DD
Atgal į viršų Go down
https://royal.4umer.com
Stefan Wright
say "I am wonderful"
Stefan Wright


Mano post'ai : 400
Prisijungiau : 2011-04-24
Location : London

NAMAS in/out Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: NAMAS in/out   NAMAS in/out EmptyAntr. 06 28, 2011 12:53 am

-Važiuojam tik mes abu, iiir aš stengsiuos, kad visą tą kelionę, taip viskas ir liktų. Na žinai...
ten jis bšk pamosikuoja rankom, pasirauko, nu jis nežino kaip paaiškint Cher, kad jam bšk stogas važiuoja čia :DDD
Atgal į viršų Go down
Cher Loveless
Little girls are made of sunshine and rainbows and ribbons for hair bows
Cher Loveless


Mano post'ai : 460
Prisijungiau : 2011-04-24
Tikrasis amžius : 30
Location : London

NAMAS in/out Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: NAMAS in/out   NAMAS in/out EmptyAntr. 06 28, 2011 12:58 am

Taip įdėmiai klauso, palinkčioja, bet nelabai supranta, ką jis turėjo omeny, tikisi, gal jam pavyks paaiškint plačiau:D
- taip viskas ir liktų?
Atgal į viršų Go down
https://royal.4umer.com
Stefan Wright
say "I am wonderful"
Stefan Wright


Mano post'ai : 400
Prisijungiau : 2011-04-24
Location : London

NAMAS in/out Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: NAMAS in/out   NAMAS in/out EmptyAntr. 06 28, 2011 1:03 am

-Aam, žinai, jokių paparacų, žurnalistų...nieko.
bando jis jai paaiškint, nes nu žino gi stefan'as, kad kitokio gyvenimo Cher jau turbūt neįsivaizduoja, tokio privataus :DD tada prieina prie jos, paima už rankų, pabučiuoja tas rankas
-tik aš ir tu. :D
Atgal į viršų Go down
Cher Loveless
Little girls are made of sunshine and rainbows and ribbons for hair bows
Cher Loveless


Mano post'ai : 460
Prisijungiau : 2011-04-24
Tikrasis amžius : 30
Location : London

NAMAS in/out Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: NAMAS in/out   NAMAS in/out EmptyAntr. 06 28, 2011 1:11 am

Taip gerai skamba paskutiniai jo žodžiai, seniai jau svajojo Cher pabūt su juo kur nors, kur niekam nebūtų įdomu kas jie tokie, kad pamiršt visas nesąmones galėtų ir tiesiog gerai laiką praleistų
- o tikrai galim išvažiuoti? Nesupyks niekas??
Nu ji čia jo šeimą omeny turėjo, taip jau bomželka ji yra, nevisiems patinka turbūt, tai jeigu dar išvažiuos jie be kitų žinios, tai išvis ten jos reputacijai gerai outas bus
Atgal į viršų Go down
https://royal.4umer.com
Stefan Wright
say "I am wonderful"
Stefan Wright


Mano post'ai : 400
Prisijungiau : 2011-04-24
Location : London

NAMAS in/out Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: NAMAS in/out   NAMAS in/out EmptyAntr. 06 28, 2011 1:21 am

-Nee, pranešiau, kad galiu dingti bent jau keliom dienom svarbiais reikalais, o ir šiaip, manau suprato jie, kad man irgi reikia nors truputį privatumo, kad ir kaip tai nepatiktų kažkam :DD
pavarto akis, pagalvojęs apie savo griežtąją babą :DDDD
Atgal į viršų Go down
Cher Loveless
Little girls are made of sunshine and rainbows and ribbons for hair bows
Cher Loveless


Mano post'ai : 460
Prisijungiau : 2011-04-24
Tikrasis amžius : 30
Location : London

NAMAS in/out Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: NAMAS in/out   NAMAS in/out EmptyAntr. 06 28, 2011 1:24 am

Dabar tai jau išsišiepia, patrypčioja vietoje, tooookia laiminga
- gerai, o kada išvykstam? Dabar, rytoj, dar kada? Kiek laiko būsim, reik pasiimt kažką?
Kyla milijonai klausimų jai, pasimetus dabar Cher, dažnai taip būna jai, ypač kai laiminga ji xD
Atgal į viršų Go down
https://royal.4umer.com
Stefan Wright
say "I am wonderful"
Stefan Wright


Mano post'ai : 400
Prisijungiau : 2011-04-24
Location : London

NAMAS in/out Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: NAMAS in/out   NAMAS in/out EmptyAntr. 06 28, 2011 1:31 am

-Išvykstam...kad ir dabar, iir...gali neimt nieko xD
nusijuokia, apsikabina Cher aplink liemenį, jam labai patinka ją matyt tokią laimingą :DD
Atgal į viršų Go down
Cher Loveless
Little girls are made of sunshine and rainbows and ribbons for hair bows
Cher Loveless


Mano post'ai : 460
Prisijungiau : 2011-04-24
Tikrasis amžius : 30
Location : London

NAMAS in/out Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: NAMAS in/out   NAMAS in/out EmptyAntr. 06 28, 2011 1:34 am

- bet tai reik pasakyt man, kad išvažiuoju.. Nu nieko, parašysiu žinute, iš lėktuvo, ar oro uosto
svarsto garsiai :D tada atsičiūhina
- tai gerai tada, galim eit
Atgal į viršų Go down
https://royal.4umer.com
Stefan Wright
say "I am wonderful"
Stefan Wright


Mano post'ai : 400
Prisijungiau : 2011-04-24
Location : London

NAMAS in/out Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: NAMAS in/out   NAMAS in/out EmptyAntr. 06 28, 2011 1:41 am

Nuvaro Stefans prie lango, pažiūri, aišku ten milijonai paparacų
-Nu ką gi..laukia ilga kelionė iki mašinos :DDD
Atgal į viršų Go down
Cher Loveless
Little girls are made of sunshine and rainbows and ribbons for hair bows
Cher Loveless


Mano post'ai : 460
Prisijungiau : 2011-04-24
Tikrasis amžius : 30
Location : London

NAMAS in/out Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: NAMAS in/out   NAMAS in/out EmptyAntr. 06 28, 2011 1:44 am

Paima jo ranką, biški tvirčiau įsikabina, nei įprastai, lyg bijotų, kad atimt kas gali :DDD nu žinai, daug ten maniakų už lango, suvaidina, kad įkvėpia giliai ir iškvėpia
- nuu, aš pasiruošus
Atgal į viršų Go down
https://royal.4umer.com
Stefan Wright
say "I am wonderful"
Stefan Wright


Mano post'ai : 400
Prisijungiau : 2011-04-24
Location : London

NAMAS in/out Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: NAMAS in/out   NAMAS in/out EmptyTr. 06 29, 2011 5:16 pm

nu ir jie išeina į lauką. aišku iškart porą apspinta paparacai, žurnalistai ir kiti bomžai, bet stefan'as, tvirtai laikydamas cher už rankos, po truputį pro juos prasibrauna, ir jau pasiekia jie beveik stefan'o automobilį, bet aišku, prie pat durelių kaip grybas po lietaus staiga išdygsta kažkoks tai žurnalistas, ir prasideda lavina klausimų: kada vestuvės, ar būsimai princesei patinka gerai nešiojasi sužadėtuvių žiedas, šeimos relikvija, ir t.t. :DDD
Atgal į viršų Go down
Cher Loveless
Little girls are made of sunshine and rainbows and ribbons for hair bows
Cher Loveless


Mano post'ai : 460
Prisijungiau : 2011-04-24
Tikrasis amžius : 30
Location : London

NAMAS in/out Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: NAMAS in/out   NAMAS in/out EmptyTr. 06 29, 2011 10:57 pm

Cher susinervina labai, kad gadina jie dabar jai gerą nuotaiką, gražią akimirką ir šiaip visą gyvenimą, ne šiaip susinervina, kad ne jai, o Stefanui viską čia gadina, dėl jo nervinasi tai apie save nelieka laiko pagalvoti :D aišku tyli, nieko nesako, tik nenorom paleidus jo ranką prasibrauna ten kažkaip iki keleivio durelių ir įsėda į automobilį
Atgal į viršų Go down
https://royal.4umer.com
Sponsored content





NAMAS in/out Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: NAMAS in/out   NAMAS in/out Empty

Atgal į viršų Go down
 
NAMAS in/out
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» NAMAS in/out

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
L O N D O N :: Butai/Namai :: Loveless namas-
Pereiti į: