L O N D O N
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

L O N D O N

A shadow of doubt gliding over, still I remain your soldier
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 staliukai viduje

Go down 
4 posters
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Cher Loveless
Little girls are made of sunshine and rainbows and ribbons for hair bows
Cher Loveless


Mano post'ai : 460
Prisijungiau : 2011-04-24
Tikrasis amžius : 30
Location : London

staliukai viduje Empty
RašytiTemos pavadinimas: staliukai viduje   staliukai viduje EmptyPir. 05 02, 2011 9:33 pm

..
Atgal į viršų Go down
https://royal.4umer.com
Oliver Wright
Nobody said it was easy, No one ever said it would be this hard.
Oliver Wright


Mano post'ai : 67
Prisijungiau : 2011-06-27
Tikrasis amžius : 31
Location : UK, London

staliukai viduje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: staliukai viduje   staliukai viduje EmptyPir. 06 27, 2011 4:46 pm

Apsižvalgo, susiranda staliuką kavinės gale, ten ir nueina, šiandien nebuvo ta diena, kai jis buvo pasiruošęs iškęsti paparacų dėmesį.
Atgal į viršų Go down
Kathleen Loveless
tell me your little secret
Kathleen Loveless


Mano post'ai : 94
Prisijungiau : 2011-06-27

staliukai viduje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: staliukai viduje   staliukai viduje EmptyPir. 06 27, 2011 4:59 pm

Įkaukšėjusi į kavinę, pasikelia akinius nuo saulės ir apsidairo. Apžvelgusi visus staliukus, ieškodama kažko pažįstamo ar bent regėto, užmato kamputyje sėdintį Oliverį. Prisimerkusi keletą akimirkų mąsto ar verta siūlytis į kompaniją, bet galiausiai nusprendžia, kad bus puiki proga pabendrauti po ilgo laiko. Ryžtingai nužingsniuoja prie jo staliuko ir uždeda ranką ant laisvos kėdės atlošo.-Galiu prisėsti?-paklausia kilstelėdama lūpų kampučius, tačiau nelaukusi jo atsakymo, atsisėda ant kėdės,o tašę pasikabina šalia.
Atgal į viršų Go down
Oliver Wright
Nobody said it was easy, No one ever said it would be this hard.
Oliver Wright


Mano post'ai : 67
Prisijungiau : 2011-06-27
Tikrasis amžius : 31
Location : UK, London

staliukai viduje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: staliukai viduje   staliukai viduje EmptyPir. 06 27, 2011 5:01 pm

Pakelia akis į atsiradusią naują figūrą.
-O, Kathleen. - nusišypso. -Smagu tave matyti. - nuoširdžiai linkteli, jam tikrai buvo miela sutikti Kath, po tiek laiko.
Atgal į viršų Go down
Kathleen Loveless
tell me your little secret
Kathleen Loveless


Mano post'ai : 94
Prisijungiau : 2011-06-27

staliukai viduje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: staliukai viduje   staliukai viduje EmptyPir. 06 27, 2011 5:07 pm

-Taip, man taip pat malonu tave matyti, Oliveri-nusišypsojusi pažvelgia į jį ir keletą akimirkų tyrinėja jo veidą ieškodama pasikeitimų, tačiau neradusi atsidūsta. Iškėlusi rankytę pasišaukia padavėja ir gavusi meniu ima jį vartyti.-Taigi, kaip gyveni?-skaitinėdama įvairiausius kavų pavadinimus paklausia, akimirkai pažvelgdama į jį.
Atgal į viršų Go down
Oliver Wright
Nobody said it was easy, No one ever said it would be this hard.
Oliver Wright


Mano post'ai : 67
Prisijungiau : 2011-06-27
Tikrasis amžius : 31
Location : UK, London

staliukai viduje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: staliukai viduje   staliukai viduje EmptyPir. 06 27, 2011 5:12 pm

Šypteli.
-Elgiesi kaip išpaikinta mergiotė. - stebi jos rankos judesius, galiausiai pakelia akis į ją. -Gyvenu, kaip visada, norėčiau pasakyti, kad gerai, bet gerai niekada nebūna. - linkteli. -Manau pati žinai. -šypteli. -O kaip gyveni tu?
Atgal į viršų Go down
Kathleen Loveless
tell me your little secret
Kathleen Loveless


Mano post'ai : 94
Prisijungiau : 2011-06-27

staliukai viduje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: staliukai viduje   staliukai viduje EmptyPir. 06 27, 2011 5:17 pm

Išgirdusi jo repliką,suraukia antakiukus ir pažvelgia į jį.-Ei, prašyčiau...visai aš neišpaikinta-sumurma po nosimi, nes pati tikrai nemano, kad per daug naudojasi kitais žmonėmis.-Nejau tau atrodo, kad norėdama prisišaukti padavėją, turėjau rėkti, jog girdėtų visa kavinė?-išrietusi antakiuką paklausia ir prikandusi apatinę lūpą toliau skaitinėja.Galiausiai išsirinkusi sluoksniuotą Lattė su grietinėle, parodo padavėjui ko norėtų ir kol šis rašosi, vėl pasižiūri į Oliverį.-Na taip, nors tavo gyvenimas ir turėtų būti rožėmis klotas,bet ta viešuma..-suraukusi nosytę pademonstruoja savo pasibaisėjimą visuo tuo.-O aš gyvenu išties neblogai-gūžteli petukais ir atsiremdama į kėdės atlošą, užsimeta koją ant kojos.-Ir, Oli, gal jau užsisakyk ką nors, žmonės laukia-palinksi galvele kreivai šyptelėdama.
Atgal į viršų Go down
Oliver Wright
Nobody said it was easy, No one ever said it would be this hard.
Oliver Wright


Mano post'ai : 67
Prisijungiau : 2011-06-27
Tikrasis amžius : 31
Location : UK, London

staliukai viduje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: staliukai viduje   staliukai viduje EmptyPir. 06 27, 2011 5:21 pm

Pavarto akeles.
-Juodos kavos. - tarsteli padavėjai, sutelkia visą dėmesį į Kathleen. -Tik jau nereikia. -pavarto akis. -Nors sakai, kad dėmesys ir knisa, pačiai visai patinka retkarčiais pasimaivyti prieš fotografus, argi aš klystu? - nusijuokia.
Atgal į viršų Go down
Kathleen Loveless
tell me your little secret
Kathleen Loveless


Mano post'ai : 94
Prisijungiau : 2011-06-27

staliukai viduje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: staliukai viduje   staliukai viduje EmptyPir. 06 27, 2011 5:24 pm

Prisimerkusi žiūri į jį ir klausosi. Gavusi smūgį žemiau juostos, suraukia antakius ir išsižioja kažką sakyti, bet po akimirkos vėl užsičiaupia.-Na jau žinai...tu ir vėl pradedi mane įžeidinėti-sukryžiuoja rankas ant krūtinės ir žiūri į jį ganėtinai nepatenkintu žvilgsniu.-Turėtum džiaugtis, kad dabar neturiu kavos, antraip tau tikrai kliūtų, nes man visiškai nusispjaut, kad nederėtų taip elgtis-ryžtingai pareiškia ir pasukusi galvą pažvelgia pro langą.
Atgal į viršų Go down
Melinda Wright
I swear I'll work to make it better
Melinda Wright


Mano post'ai : 82
Prisijungiau : 2011-06-27
Location : London, United Kingdom

staliukai viduje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: staliukai viduje   staliukai viduje EmptyPir. 06 27, 2011 5:52 pm

Įėjusi į kavinę iš karto eina tiesiai prie baristos -- nežadėjo čia sedėti. Tačiau laukdama kol ateis jos eilė ir skaitinėdama meniu, užmato Oliver ir Kathleen, ir nueina prie jų.
- Sveiki,- plati šypsena
Atgal į viršų Go down
Kathleen Loveless
tell me your little secret
Kathleen Loveless


Mano post'ai : 94
Prisijungiau : 2011-06-27

staliukai viduje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: staliukai viduje   staliukai viduje EmptyPir. 06 27, 2011 5:57 pm

Išgirdusi pažįstamą balsą, pakelia akeles ir pamato Melindą. Kadangi ją buvo mačiusi taip seniai, pašoka nuo kėdutės ir čiumpa ją į glėbį. Stipriai aptraiškiusi šiek tiek atsitraukia.-Melinda, labas-plačiai šypsodamasi pasako ir prikanda apatinę lūpą.-Malonu tave matyti-palinguoja galvele ir tik dabar pastebi, kad stodamasi numetė tašę ir išbėrė pieštukus, tačiau tai, nebuvo didelė naujiena jai. Pati žinojo, kad yra nevėkšla.
Atgal į viršų Go down
Melinda Wright
I swear I'll work to make it better
Melinda Wright


Mano post'ai : 82
Prisijungiau : 2011-06-27
Location : London, United Kingdom

staliukai viduje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: staliukai viduje   staliukai viduje EmptyPir. 06 27, 2011 6:03 pm

Ir pati rankutėm apsivėja draugę, tada atsitraukus apžiūri ją
- Gerai atrodai,- nusijuokia, jai išmetus pieštukus, pasilenkia ir surenka juos. Aiškiai galėjai matyti, kad nepaisant to, kokioje šeimoje ji gime, niekada nebijo nusižeminti prieš kitus. Aišku, ji turėjo laikytis taisyklių, bet juk taip smagu jas laužyti. Atsikėlus ištiesė ranką su pieštukais, draugiškai šyptelėjo Kath
Atgal į viršų Go down
Kathleen Loveless
tell me your little secret
Kathleen Loveless


Mano post'ai : 94
Prisijungiau : 2011-06-27

staliukai viduje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: staliukai viduje   staliukai viduje EmptyPir. 06 27, 2011 6:06 pm

Nusišypso gavusi komplimentą ir pakreipia galvytę. Bent jau vienas žmogus šiandien jos nepašiepia.-Tu taip pat puikiai atrodai, Meli-linkteli galvele,bet tik tada susimąsto, kad kitaip būti ir negali, nes apie ją nuolat zuja garsiausi dizaineriai, visažistai ir kirpėjai.-Oh, ačiū-paimdama iš jos pieštukus plačiai išsišiepia, nes puikiai supranta, kad taip elgtis šiai nederėjo, tačiau taisykles laužyti, smagu.-Matai, aš vis dar tokia pat kerėpla-atsidūsta ir sumeta pieštukus į tašę.
Atgal į viršų Go down
Melinda Wright
I swear I'll work to make it better
Melinda Wright


Mano post'ai : 82
Prisijungiau : 2011-06-27
Location : London, United Kingdom

staliukai viduje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: staliukai viduje   staliukai viduje EmptyPir. 06 27, 2011 6:11 pm

- Nieko tokio, man irgi taip dažnai būna. Laaaabai dažnai,- nusijuokia, bandydama paguosti Kathleen, juk visiems pasitaiko. Tada žvilgteli į laisvą vietą šalia jos ir Oliverio, kuris kolkas dar nepratarė nė žodžio, staliuko,- galiu prisėsti? Aišku nenoriu trugdyti, bet..
Atgal į viršų Go down
Kathleen Loveless
tell me your little secret
Kathleen Loveless


Mano post'ai : 94
Prisijungiau : 2011-06-27

staliukai viduje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: staliukai viduje   staliukai viduje EmptyPir. 06 27, 2011 6:35 pm

-Žinai, bet tau dažniausiai tai būna atleistina-gūžteli petukais ir nusijuokia, nes puikiai žino, kad jos padėtyje, dažniausiai klysta ne ji, o kiti, bet nepaisant to, Melinda vis vien išlieka tokia paprasta ir draugiška, už ką Kath ją ir myli.-Žinoma prisėsk-linkteli galvele šypsodamasi ir vėl klesteli ant savo kėdutės.
Atgal į viršų Go down
Melinda Wright
I swear I'll work to make it better
Melinda Wright


Mano post'ai : 82
Prisijungiau : 2011-06-27
Location : London, United Kingdom

staliukai viduje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: staliukai viduje   staliukai viduje EmptyPir. 06 27, 2011 6:42 pm

Atsisėdusi tik dar labiau išsišiepia apžiūrėdama juos abu atrodančius kaip porelė
- Kaip gera jus matyti! Abu atrodote taip gražiai, ypač tu Kathleen. Persidažei plaukus?- kiek palenkia galvą, toliau šneka,- kaip tau sekasi? Vis dar lankai mokyklą?
Įdėmiai klausosi, rankute pasiremia galvą
Atgal į viršų Go down
Oliver Wright
Nobody said it was easy, No one ever said it would be this hard.
Oliver Wright


Mano post'ai : 67
Prisijungiau : 2011-06-27
Tikrasis amžius : 31
Location : UK, London

staliukai viduje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: staliukai viduje   staliukai viduje EmptyPir. 06 27, 2011 8:39 pm

Galiausiai atgauna amą, nesitikėjo čia sutikti dvejų mylimiausių merginų.
-Mel. - šypsosi. -Smagu tave matyti, hm, neoficialioje aplinkoje. - palinksi.
Atgal į viršų Go down
Kathleen Loveless
tell me your little secret
Kathleen Loveless


Mano post'ai : 94
Prisijungiau : 2011-06-27

staliukai viduje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: staliukai viduje   staliukai viduje EmptyPir. 06 27, 2011 8:42 pm

Pakreipusi galvą klausosi Melindos ir per tą laiką, užsikelia koją ant kojos.-Mel, baik čia liaupsinti mane-pakraipo galvytę ir nusijuokia. Kadangi mergina yra savikritiška, daug minusų randa savo išvaizdoje ir charakteryje.-Ne, plaukų nedažiau, jie savaime šiek tiek patamsėjo-gūžteli petukais ir nusišypsojusi užsimeta plaukus ant vieno pečio. Įprotis.-Man sekai gerai, dalyvauju visokiose akcijose bandydama padėti likimo nuskriaustiems žmonėms ir šiaip, visokie renginiai ir panašiai..nesėdžiu vietoje-palinksi galvyte ir nusišypso.-Taip, mokyklą vis dar lankau ir niekaip neapsisprendžiu dailė ar aktorystė-sunkiai atsidūsta ir pakelia akis į ją.-O tu kaip laikaisi? Kas naujo pas tave?
Atgal į viršų Go down
Melinda Wright
I swear I'll work to make it better
Melinda Wright


Mano post'ai : 82
Prisijungiau : 2011-06-27
Location : London, United Kingdom

staliukai viduje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: staliukai viduje   staliukai viduje EmptyPir. 06 27, 2011 10:13 pm

Nusijuokia kai Oliveris pagaliau atsigauna, tada vėl atsisuka į Kath
- Aišku kad dailė. Tavo piešiniai nuostabūs, tiksliau daugiau nei nuostabūs. Turiu omeny.. Tu ne taip, kaip kiti pradedantieji nekopijuoji kitų dailininkų, bet turi tą savą stilių,- linksi,- man tai patinka. Kai užaugsi ir tapsi įžymi aš būsiu pasikabinusi tavo paveikslą savo miegamajame
Draugiška šypsena
- Pas mane.. Lyg ir nieko naujo,- regis pasakytų, tačiau kai Oliveris šalia.. Kažkaip nesinori pasakoti
Atgal į viršų Go down
Oliver Wright
Nobody said it was easy, No one ever said it would be this hard.
Oliver Wright


Mano post'ai : 67
Prisijungiau : 2011-06-27
Tikrasis amžius : 31
Location : UK, London

staliukai viduje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: staliukai viduje   staliukai viduje EmptyPir. 06 27, 2011 10:16 pm

Pažvelgia į Mel.
-Pasakok visas naujienas. - pavarto akis. -Aš juk tyliu kaip užsiūtas. -palinksi, vaizduoja, jog užsisiuva burną.
Atgal į viršų Go down
Kathleen Loveless
tell me your little secret
Kathleen Loveless


Mano post'ai : 94
Prisijungiau : 2011-06-27

staliukai viduje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: staliukai viduje   staliukai viduje EmptyPir. 06 27, 2011 10:28 pm

Klausydamasi išties ilgos Melindos prakalbos, suka plaukų sruogą aplink pirštą ir karts nuo karto linkteli galvele.-Aš irgi taip manau, kad dailė geriau-galiausiai atsidūsta ir nusišypso.-Žinai, tai padeda atsipalaiduoti, užsimiršti ir pasinerti tarsi į kitą gyvenimą-akimirką spokso į gatve einančius žmones ir sukyla toks stiprus noras imti ir nupiešti tai, bet papurčiusi galvą, nuveja tas mintis šalin.-Būtų nuskambėję daug mieliau, jeigu mano paveikslą būtum pasikabinusi dabar-nusijuokia ir žvilgteli į Oliverį.-Va jis, žadėjo nupirkti visus mano paveikslus, tad tau nebeliks-patraukia Oliverį per dantį ir kreivai šypteli.
-Žinai, kad šitas berniokas ne pats geriausias paslapčių saugotojas, bet..jis neklausys-naiviai pasako ir išsišiepia, nes nekantrauja sužinoti naujoves iš Melindos gyvenimo.
Atgal į viršų Go down
Oliver Wright
Nobody said it was easy, No one ever said it would be this hard.
Oliver Wright


Mano post'ai : 67
Prisijungiau : 2011-06-27
Tikrasis amžius : 31
Location : UK, London

staliukai viduje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: staliukai viduje   staliukai viduje EmptyTr. 06 29, 2011 11:03 am

Pavarto akis.
-Jūs elgiatės taip, lyg manęs čia nebūtų. - susiraukia. -Kaip visada, merginų pokalbiai svarbiausi. - sėdi nepatenkintas.
Atgal į viršų Go down
Kathleen Loveless
tell me your little secret
Kathleen Loveless


Mano post'ai : 94
Prisijungiau : 2011-06-27

staliukai viduje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: staliukai viduje   staliukai viduje EmptyTr. 06 29, 2011 1:42 pm

Pasirėmusi rankomis į stalą, pakreipia galvytę ir pasižiūri į Oliverį.-Žinai, visai pamiršau, kad tu čia esi-palinksi galvele ir nusijuokia.-Karts nuo karto, galėtum pranešti apie savo egzistavimą, pratardamas vieną kitą žodį-išriečia antakiuką ir sukikena.-Gerai, pakalbėkime vyriškomis temomis...mašinos ar krepšinis? ką renkiesi?-įdėmiai žiūri į jį.
Atgal į viršų Go down
Melinda Wright
I swear I'll work to make it better
Melinda Wright


Mano post'ai : 82
Prisijungiau : 2011-06-27
Location : London, United Kingdom

staliukai viduje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: staliukai viduje   staliukai viduje EmptyTr. 06 29, 2011 2:27 pm

Žiūri žiūri linksi linksi, visa šypsosi
- Ginčyjatės kaip sugyventiniai,- nusprendusi pasako
Atgal į viršų Go down
Oliver Wright
Nobody said it was easy, No one ever said it would be this hard.
Oliver Wright


Mano post'ai : 67
Prisijungiau : 2011-06-27
Tikrasis amžius : 31
Location : UK, London

staliukai viduje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: staliukai viduje   staliukai viduje EmptyTr. 06 29, 2011 4:02 pm

-Gal apie futbolą? - pavarto akeles. -Sugyventiniai, manau, kad toks statusas nelabai tinkamas. -palinksi, šypteli.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





staliukai viduje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: staliukai viduje   staliukai viduje Empty

Atgal į viršų Go down
 
staliukai viduje
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» staliukai viduje
» staliukai
» staliukai
» V.I.P. staliukai
» staliukai lauke

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
L O N D O N :: Kavinės/restoranai :: Starbucks-
Pereiti į: