L O N D O N
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

L O N D O N

A shadow of doubt gliding over, still I remain your soldier
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 staliukai viduje

Go down 
4 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
Kathleen Loveless
tell me your little secret
Kathleen Loveless


Mano post'ai : 94
Prisijungiau : 2011-06-27

staliukai viduje - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: staliukai viduje   staliukai viduje - Page 2 EmptyTr. 06 29, 2011 4:58 pm

Pasižiūri į Melindą tokiu žudančiu žvilgsniuku ir kreivai šypteli.-O taip, sugyventiniai..tik šis statusas taikomas tiems, kurie gyvena kartu, Meli-pavarto akeles ir atsidūsta.-Futbolas? pats tas-suploja delniukais ir pažiūri į Olį.-Klausau tavęs.
Atgal į viršų Go down
Oliver Wright
Nobody said it was easy, No one ever said it would be this hard.
Oliver Wright


Mano post'ai : 67
Prisijungiau : 2011-06-27
Tikrasis amžius : 31
Location : UK, London

staliukai viduje - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: staliukai viduje   staliukai viduje - Page 2 EmptyTr. 06 29, 2011 5:27 pm

Pavarto akis.
-Negi tu rimtai nori kalbėti apie futbolą? - nusijuokia. -Jei taip, tai rėžk, apie kokį būtent.
Atgal į viršų Go down
Kathleen Loveless
tell me your little secret
Kathleen Loveless


Mano post'ai : 94
Prisijungiau : 2011-06-27

staliukai viduje - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: staliukai viduje   staliukai viduje - Page 2 EmptyTr. 06 29, 2011 6:36 pm

pasižiūri į jį tokiu buku žvilgsniuku ir palinksi galvele. mergina visiškai nenutuokia apie futbolą, bet suvelti ką nors sugebės.-Taip, tai labai įdomu-kaip tikra ekspertė pasako ir ima sukti plaukų sruogą aplink pirštą.-Pirma norėčiau išsiaiškinti šio žaidimo esmę-gūžteli petukais ir stebi jį.
Atgal į viršų Go down
Oliver Wright
Nobody said it was easy, No one ever said it would be this hard.
Oliver Wright


Mano post'ai : 67
Prisijungiau : 2011-06-27
Tikrasis amžius : 31
Location : UK, London

staliukai viduje - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: staliukai viduje   staliukai viduje - Page 2 EmptyTr. 06 29, 2011 7:23 pm

Nusijuokia.
-Taip ir maniau, tu visiškai nieko apie tai nenutuoki. - bando nustot juoktis, nes jam asmeniškai tai labai juokinga. -Taigi. - surimtėja. - Girdėjau, jog išteki. - palinksi.
Atgal į viršų Go down
Kathleen Loveless
tell me your little secret
Kathleen Loveless


Mano post'ai : 94
Prisijungiau : 2011-06-27

staliukai viduje - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: staliukai viduje   staliukai viduje - Page 2 EmptyTr. 06 29, 2011 9:10 pm

Suraukusi nosiuką žiūri į jį.-Sakai aš nieko nesuprantu? suprantu dar ir kaip-įnirtingai palinksi galva ir išriečia antakį.-Tai koks gi šio žaidimo tikslas, a?-parauko lūpytes ir išgirdusi apie vestuves, net išsižioja.-Išteku?Aš?-beda pirštuku į krūtinę
Atgal į viršų Go down
Oliver Wright
Nobody said it was easy, No one ever said it would be this hard.
Oliver Wright


Mano post'ai : 67
Prisijungiau : 2011-06-27
Tikrasis amžius : 31
Location : UK, London

staliukai viduje - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: staliukai viduje   staliukai viduje - Page 2 EmptyTr. 06 29, 2011 10:15 pm

-Varytis kamuolį ir pataikyti į vartus. - nusijuokia. -Išteki, išteki. -įnirtingai linksi galva. -Už manęs, nežinojai. - šypteli.
Atgal į viršų Go down
Kathleen Loveless
tell me your little secret
Kathleen Loveless


Mano post'ai : 94
Prisijungiau : 2011-06-27

staliukai viduje - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: staliukai viduje   staliukai viduje - Page 2 EmptyKv. 06 30, 2011 6:57 am

Prisimerkusi klausosi jo ir pasąmonėje įsivaizduoja žaidimą.-Bet tai kvaila...-nutęsia ir gūžteli petukais, nes futbolo ji niekada nesuprato. Keletas įvarčių per rungtynes atrodo taip nuobodžiai.-Išteku?-dar kartą pakartoja suraukdama nosytę.-Už tavęs?-vis dar šiek tiek suraukus nosytę išriečia antakiuką.-Na žinai, tai tikrai pribloškianti naujiena-pakraipo galvą ir nusijuokia.-Apie savo vestuves sužinau paskutinė-suploja delniukais ir kreivai šypteli.
Atgal į viršų Go down
Oliver Wright
Nobody said it was easy, No one ever said it would be this hard.
Oliver Wright


Mano post'ai : 67
Prisijungiau : 2011-06-27
Tikrasis amžius : 31
Location : UK, London

staliukai viduje - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: staliukai viduje   staliukai viduje - Page 2 EmptyPen. 07 01, 2011 1:28 am

Pavaro akeles.
-Jau tos moterys, viską pamiršta. - palinksi. -Tai nepameni, kad jau ir vestuvinę suknelę nusipirkai? - išpučia akis, šypsosi.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





staliukai viduje - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: staliukai viduje   staliukai viduje - Page 2 Empty

Atgal į viršų Go down
 
staliukai viduje
Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» staliukai viduje
» staliukai
» staliukai
» V.I.P. staliukai
» staliukai lauke

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
L O N D O N :: Kavinės/restoranai :: Starbucks-
Pereiti į: